Samuela nuk ndalet; gati projekti me titull “Dashni”

Kohanews Admin
0 0
Read Time:32 Second

Brune, simpatike dhe me një zë të veçantë,këngëtarja Samuela duket se i ka projektet gati. Pas publikimit të bashkëpunimit të saj me këngëtarin kosovar Hakif Krasniqi “Lamtumire” ajo nuk është ndalur. Shumë shpejt ajo do sjellë edhe projektin e ri me titull “Dashni” nën kompozimin e të mirënjohurit Alban Arifi dhe klip do të realizohet me një nga kompanitë e videoklipeve të njohura në vend.

Ajo ka edhe një tjetër projekt në duar të cilin na e ka mbajtur suprizë edhe zhanrin edhe titullin e saj. Ndërkohë presim klipin e ri të Samuelës dëgjoni edhe pak baladën e saj më të fundit “Lamtumirë”:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Në Teatrin Antik në Ohër u hap Edicioni i 59-të i manifestimit të rëndësishëm muzikor skenik në vend, Festivali „Vera e Ohrit“. 

Publikun e shumtë, mysafirët dhe artistët, kreun politik të vendit i përshëndeti ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, i cili nënvizoi se në Teatrin Antik ku edhe para dy mijë vitesh ishte përhapur arti, shtoi se artistët e sotëm të cilët përballen me sfidat e reja të kohës bashkëkohore, me krenari […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: