Seldi shokon me këngën e re; Këmbanat bien përsëri për Mimozën?

Sapo është lançuar kënga e fundit e Sabianit. Këtë herë, ai ka zgjedhur një bashkëpunim me Seldi Qalliun. Produksioni i tyre i fundit mban emrin “Pa ty”.  Nga njëra anë vjeshta me gjethet që bien, nga ana tjetër një dëshirë për rikthim. Ajo që na habiti më tepër është një pjesë nga teksti dhe vargjet që këndon Seldi: Me pas një fëmijë me ty, ja kisha lënë emrin dashni. Mesa duket kjo pjesë në këngë i kushtohet Mimoza Shkodrës. Kujtojmë se, Seldi dhe Mimoza ishin më të dashuruar se kurrë. Ata kishin bërë çdo gjë gati, për të kurorëzuar dashurinë e tyre, mirëpo krisja mes çifti erdhi në mënyrë të beftë dhe ata u ndanë.

Next Post

Sparkasse Banka ofron bursa për studentët e UT-së

Në Universitetin e Tetovës, Sparkasse Banka e prezantoi programin e  bursave “Best of South East”. Në këtë aktivitet morën pjesë përfaqësues të bankës, profesorë të Fakultetit Ekonomik dhe studentë të Universitetit tonë. Me këtë rast, përfaqësuesja e Sparkasse Bank, Aneta Janevska Evgenievska, deklaroi se bursat mund të fitohen në bazë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: