Shakira ka provokuar tifozët e Realit pas debaklit të Barçës

vull

Këngëtarja kolumbiane ka postuar një foto me katër gishta në Instagram dhe ka thënë se është krenare për bashkëshortin e saj Gerard Pique.

“Gerard nuk më lejon ta them publikisht këtë. Por vetëm ai mund të luajë heroikisht kështu pa marrë parasysh dëmtimet dhe dhimbjet dhe të bëjë më të mirën. “Jo sepse është burri im, por sepse është porteri më i mirë në botë”, ka shkruar Shakira.

Kujtojmë, golat për Barcelonën i shënuan Obamayang (dy), Araujo dhe Torres, ndërsa Pique ishte i shkëlqyer në mbrojtje dhe ishte një pengesë e pakapërcyeshme për sulmuesit e Realit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shakira (@shakira)

Next Post

Ministrja e Shëndetësisë pret që nga nesër lirimin e fëmijëve nga maska ​​në shkolla

Presim që të caktohet një mbledhje e Shtabit të Përgjithshëm të Krizave dhe nëse mbahet, në seancën e nesërme të Qeverisë presim që të votohen rekomandimet e Komisionit për Sëmundjet Infektive, përfshirë atë për përjashtimin nga mbajtja e maskave për. nxënës të shkollave fillore, tha sot ministri i Shëndetësisë Bekim […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: