Silvi Dollapi pushime mes Europës e Shqipërisë!

Kohanews Admin
0 0
Read Time:36 Second

Silvi Dollapi është këngëtare mjaft e pëlqyer nga publiku, madje sa herë që sjell një projekt të ri mirëpritet prej ndjekësve të saj. Vera është sezon i angazhuar për këngëtarët por edhe për pushime e për këtë shembull konkret është edhe këngëtarja bjondinë që jeton prej vitesh në Zvicër, ka menduar që pushimet e saj, pushim shumë të gjata mund të themi që ti ndaj mes Zvicrës, Italisë, Shqipërisë dhe e pyetur nëse do ketë ende të tjera ajo përgjigjet duke buzëqeshur”  Ku i dihet më tej”. Me një aktivitet të ngjeshur gjatë vitit dhe mjaft e kërkuar në evente apo mbrëmje të ndryshme muzikore Silvi thotë se i meriton këto pushime. Pushime të mbara Silvi dhe presim projektet e radhës!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Ramush Haradinaj e Jakup Krasniqi intervistohen sot në Hagë

Kryeministri i Kosvës në dorëheqje, Ramush Haradinaj do të merret so në pyetje nga Gjykata Speciale. Mësohet se seanca e pyetjeve do zhvillohet në orën 09:30, në Hagë, në pyetje do të merret edhe Jakup Krasniqi, ish-kreu i Kuvendit të Kosovës. Pritet që policia holandeze të shtojë prezencën në perimetrin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: