Suksesi nuk njeh moshё…Rehan ka rrëmbyer zemrat në fushën e fotomodeling-ut

Blerand Rexhepi

Zgjedhja e veshjeve për fëmijë nuk është një proces i lehtë. Brezi i ri nuk është gjithmonë në gjendje të vlerësojë pamjen dhe rehatinë e tij, prandaj, ndërhyrja dhe kontrolli i vazhdueshëm i prindërve është i nevojshëm. Rrobat moderne dhe të rehatshme nuk janë më pak të rëndësishme për fëmijët sesa ushqimi i duhur, kujdesi prindëror, mësuesit e mirë, hobi interesante dhe ngarkesat sportive. Dhe ky ёshtё Rehan Amiti 3 vjecar, i cili ka lindur me njё aftёsi të jashtëzakonshme dedikuar fotove. Komoditeti mbetet parimi kryesor I cdo veshje, kjo vecori ёshtё zbuluar nga nёna e djalit qe kur ai ishte dy vjec. Njё fёmijё  i shkathët që pelqen kercimin, energjik dhe me ambicie nё tё ardhmen, ёshtё bёrё imazh I disa dyqaneve tё rrobave nё Angli si: Parke Ellis, Lets Kids, Little people London etj. Ai e permbush misionin e tij nё mёnyrё tё shkёlqyer.

Next Post

Marge, imituesja e Vip-ave, vogëlushja që po çmend rrjetin me imitimet e saj!

Marge është vogëlushja qe ka magnetizuar ndjekesit e saj ne instagram me postimet qe mbajne emrin e saj. Dakord, eshte e vertete qe gjithçka duhet të shkojë në përputhje me karakteristikat e moshës së fëmijës. Talenti qe veçon Margen nga te gjithe femijet e tjere sot, jo vetem nga mosha […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: