Thumbimet Unikkatil-Fero, ky i fundit dissiratet keq edhe nga Tajsoni

Kohanews Admin

Ka disa ditë që reperët Unikkatil dhe Fero janë duke u thumbuar mes vete, si me këngë, ashtu edhe me rrjetet sociale.

E, duke qenë se Fero i bëri diss Unikkatilit, padyshim që ka pasur edhe reagime në estradë.

Një diss drejtuar Feros ia ka bërë edhe talenti i repit, Taysoni.

Në llogaritë e tij në Tik Tok e në Instagram, ai ka hedhur këngën e njëjtë, duke e thumbuar keq Feron.

Nga ana tjetër, Tajsoni se shpejti do e hedh në treg edhe këngën e tij të re.

Se si e dissirati Feron, ndiqeni në videot më poshtë:

@tajsonnii fero lidhni rripin e sigurimit #diss #rap #shqip #🇦🇱 #🇦🇱🇽🇰 #musik #🇩🇪 #international #hiphop #kosovo #freestyle #freestylerap ♬ original sound tajsonnii

 

Next Post

Ademi: Për çfarëdolloj ndryshimi apo plotësimi të Kodit zgjedhor nevojitet konsensus ndëretnik dhe ndërpartiak

Shefi i grupit parlamentar të BDI-së Arbër Ademi duke folur mbi diskutimet e fundit që po bëhen mbi ndryshimin e kodit zgjedhor thekson se si parti janë të hapur për diskutime, kanë marrë pjesë në grupet punuese dhe se për të gjitha ndryshimet nevojitet konsensus. BDI gjithmonë ka marrë pjesë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: