Vajza shfaqet në aeroport vetëm me bikini

vull

Një vajzë e re tërhoqi vëmendjen e të gjithë pasagjerëve në aeroportin e Miamit, kur u shfaq në aeroportin e Miamit vetëm me bikini.

Vajza duket se nuk e kishte problem diçka të tillë, por ishte kujdesur që të respektonte rregullat antiCovid, duke vendosur një maskë.

Fotoja u shpërnda me shpejtësi online dhe u kthye shumë shpejt në një meme.

Next Post

Tërmet i fortë 7.1 ballë në Meksikë

Një tërmet i fortë ka goditur Meksikën mbrëmë, duke tronditur kryeqytetin dhe zona të tjera përreth. Sipas Shërbimit meksikan të Sizmiologjisë, tërmeti ishte me magnitudë 7.1 dhe me epiqendër në Acapulco. Lëkundjet sizmike u ndjenë deri në kryeqytet Mexico. Një person është raportuar të ketë humbur jetën. Shumë ndërtesa janë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: