Valbona Spahiu dhe Trimi B godasin me “Katile”

Blerand Rexhepi

Valbona Spahiu është ndër këngëtaret me të mira të muzikës live. Ajo njihet për potencen vokale dhe aftësinë për ta ndezur atmosferën. Ka ditë që media ka paralajmëruar rikthimin e këngëtares Valbona Spahiu, ndërkohë që publiku është kurioz për risinë e radhës.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=p3hJXGXFdls?feature=oembed]

Valbona, këtë herë vjen më shpërthyese se kurrë më parë, me një këngë që tingëllon tamam hit. Këngëtarja që e ndez zjarr atmosferen, sapo i ka dhënë dritën jeshile projektit të ri, këngës me titull “Katile”, të cilen e prezanton në bashkëpunim me reperin Trimi B.

“Katile” është ripërpunim i këngës së njohur me të njejin titull, hit për vite me radhë, e që tani vjen në verzionin “remake”.

Kënga është produkt muzikor i Nurtel, ndërkaq videoklipi është punuar nga “Bug Production”. Volumin në maksimum dhe dëgjoni “Katilen” e Valbona Spahiut dhe Trimi B.

Next Post

Kjo është jeta luksoze e Dashurie Bilaj

Dashurie Bilaj pa dyshim është ndër femrat më të bukura e më “hot”. Ajo, tërheq vemendjen me hiret e saj bombastike. Missi, modelja e këngëtarja që shpesh bëhet pjesë e medias rozë, së fundi bënë përshtypje për jetën e saj luksoze. Dashuria vishet me stil, me markat më luksoze, vozit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: