Valbona Spahiu këngëtarja më e mirë e live-it e bën duetin me këtë reper

Blerand Rexhepi

Valbona Spahiu është zëri i preferuar i shumë njerëzve, dashamirës të muzikës live, të amtosferes që merr flakë. Te gjithë e njohin Valbonen, këngëtaren që e ndez atmosferen kudo ku është e ftuar për të kënduar. Zëri i bukur, nuk po mungon as me këngë të shoqëruara me videoklipe.

Pak javë më parë u patalajmërua se Valbona Spahiu po e “gatuan” hitin e radhes me një reper, por nuk u dhanë detaje se me kë. Tashmë bëhet e ditur se ylli i muzikës po vije në bashkëpunim me reperin e talentuar Trimi B. Siç kuptojmë kënga titullohet “Katile” dhe xhirimet e videoklipit kanë përfunduar. Projekti lansohet së shpejti.

Next Post

Reagon komuna e Kumanovës: Respektojmë dygjuhësinë, stacioni i autobusëve është pronë private

Pas lajmit të publikuar në media lidhur me mosrespektimin e gjuhës shqipe nga ana e komunës së Kumanovës, përmes një reagimi të tyre thuhet se respektimi në kuadër të komunës është shembull për të gjithë se si funksionon një komunë multietnike. “Komuna e Kumanovës reagon lidhur me shkrimet e publikuara […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: