VIDEO | Histori e mahnitshme dashurie: Ajo takoi një të pastrehë në rrugë, sot ai është babai i dy fëmijëve të saj

vull

Një përdoruese e TickTock tërhoqi vëmendjen e publikut pasi tregoi historinë e saj të dashurisë. Vajza me emrin e përdoruesit @ jasminegrogan1 tregon se si u dashurua me një të pastrehë, i siguroi atij strehim, ushqim dhe rroba dhe në fund lindi dy fëmijë.

“Një ditë pashë një të pastrehë para një dyqani, i ofrova para, ai nuk donte të pranonte. Ndërsa bëja pazar, nuk mund të ndaloja së menduari për të. E pyeta nëse mund ta ndihmoja në ndonjë mënyrë. Ai refuzoi, por pranoi të më ndihmonte me çantat e saj”, ka shkruar ajo.

Vajza vazhdon rrëfimin duke thënë se i ka rezervuar një dhomë hoteli dhe se kur janë ndarë nuk kanë mundur të ndalojnë së menduari për të.

Së shpejti ajo e ftoi për drekë. Më pas ajo e pyeti nëse donte ta kalonte natën në banesën e saj. Ajo i ofroi t’i blinte rroba të reja.

“I bleva rroba dhe i thashë se mund të flinte me mua një natë, por ai qëndroi shumë më gjatë se një natë sepse u dashuruam menjëherë. “E dija se ai ishte i duhuri,” tha ajo.

 

“Ai është një baba dhe i fejuar i mrekullueshëm”

Vajza ka shkruar në një nga postimet e saj se ata kishin qenë në disa takime dhe se ai shpejt arriti të gjente një punë të mirë.

“Që atëherë nuk jemi ndarë. Ai është një baba dhe i fejuar i mrekullueshëm. “Ai më propozoi, sigurisht që i thashë po”, zbuloi ajo, duke shtuar se ata ishin të dy të gëzuar që jeta i kishte bashkuar në një mënyrë kaq të pazakontë. “Unë besoj se gjithçka ndodh për një arsye”, shtoi ajo.

Next Post

Qeveria ka tërhequr ligjin për ndryshimin e gjinisë

Qeveria ka vendosur të tërheqë ligjin për ndryshimin e gjinisë që është tashmë në Kuvend,  konfirmon për TV21  zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi. Ndryshimet në Ligjin për Gjendjen Civile, ndër të tjera parashikonin që personi mund të ndryshojë gjininë vetëm me deklaratë nga noteri dhe nesër të paraqitej para anëtarëve të Komisionit […]

Subscribe US Now