Vjen mega hiti nga Saranda Krasniqi, kujt i thotë “A jam dashnia jote”?

Kohanews Admin
0 0
Read Time:17 Second

Një hit i jashtëzakonshëm i punuar nga duart e arta të Nurteel dhe Ghulo dhe i kënduar pikërisht nga ylli i skenës shqiptare Saranda Krasniqi sapo është publikuar.

Titullohet “A jam dashnia jote”, ndërsa Saranda i këndon më së miri dashurisë pasiqë ajo tashmë ka një familje të mrekullueshme dhe din të dhurojë vetëm dashuri.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Grubi: “Konflikti i vitit 2001 në fokusin mediatik”, botim që risjell te qytetarët periudhën e lavdishme të kombit tonë

Tetovë, 10 Dhjetor – Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka marrë pjesë në promovimin e librit “Konflikti i vitit 2001 në fokusin mediatik”, nga autori Bekim Adili. “Sot ndihem shumë i nderuar që po promovojmë një botim që në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: