Vjen super projekti “Ta fala” nga David Dreshaj (Video)

Një super këngë ritmike vjen nga këngëtari i talentuar David Dreshaj i cili ka pak orë që e ka lançuar por është pritur shumë mirë nga publiku. Producent ekzekutiv i projektit është vet këngëtari Dreshaj i cili në klip shfaqet në disa skena të mrekullueshme e për gjithë këtë mega projekt janë kujdesur një staf i tërë.

Next Post

Ahmeti shënon 20 vjetorin e luftës në Sllupçan: Lapidari gati me 28 nëntor

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti i shoqëruar nga funksionar të lartë të partisë së tij, ministra e deputet, sot në Sllupçan kanë shënuar 20 vjetorin e fillimit të luftës së UÇK-së dhe shpalljes së zonës së lirë të Karadakuт. Në këtë manifestim ku morën pjesë dhe familjarë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: