Wow, shikoni realizimin e këtij videoklipi të reperit Leon, është realizuar nga një kompani shqiptare

Blerand Rexhepi

“Përrna, përrna”, titullohet projekti më i ri i publikuar nga rap artisti Leon. Me tekst nga vet këngëtari, muzikë nga producent Gent Music dhe mix-master nga Mareglen Boja, ai sjellë një mega projekt të finalizuar që asnjëherë më parë nuk është shikuar në ekranet e skenës shqiptare pasiqë produksioni Fullmoon nën direksion të Klaudia Shehut ka bërë një video mjaft të kompletuar me përmasa ndërkombëtare ku Leon vjen si një mega yll. I gjithë ky sukses i këngëtarit vjen nën menaxhim të producentëve ekzekutiv Landy Ac dhe Eli G, por që ai nuk do të ndalet me kaq pasiqë është vetëm fillimi…

Next Post

Sela: Zaevi është kryemashtruesi më i madh i vendit

BDI dhe LSDM janë njëlloj, pakashumë, pasi janë bërë si binjak siamez. Kështu i ka quajtur partnerët e koalicionit në ekzekutivin e RMV, lideri i opozitës shqipëtare, Ziadin Sela sonte në emisionin “Politica” në Tv Globi. “Të dy palët janë pratnerë të qeverisë. Ky tjetri (Zaevi) është kryemashtruesi i vendit. […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: