Xhensila Myrtezaj vjen e veshur me të kuqe duke pozuar në ujë deti

vull

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Xhensila publikoi fotot ku shihej me dukjen atraktive, e veshur me setin e kuq të cilat theksonin linjat e përsosura trupore.

Fotografia grumbulloi mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e këngëtares, duke komplimentuar atë.

 

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

 

Next Post

Arsim Idrizi kandidat i koalicionit ASH-AAA për kryetar të komunës së Likovës

Mbrëmë Kuvendi i Degës së AlternAtivA-s në Likovë e zyrtarizoi kandidaturën e Prof. Dr. Arsim Idrizit për kandidat të koalicionit Aleanca për Shqiptarët & AlternAtivA për Komunën e Likovës. Kandidati për kryetar të Likovës, profesori universitar i shkencave të sigurisë kombëtare, Arsim Idrizi, deklaroi se do të punojë në radhë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: