Ylli i ri i muzikës shqipe sjellë mega projektin e ri

Kohanews Admin

Nën produksion të Ridvanit dhe tekst nga Voca kurse video nga Time Pictures, ylli i ri i muzikës Bujar Mustafa ka sjellë këngën më të re të titulluar “Qaj”, një këngë ritmike e bukur kushtuar dashurisë. Ka pak ditë që ka publikuar këngën e re e cila për pak kohë ka arritur të grumbullojë mijëra klikime për shkak të tekstit të bukur dhe muzikës melankolike derisa qershia mbi tortë është interpretimi i jashtëzakonshëm i këngëtarit Bujar Mustafa.

Next Post

Kryetari i Komunës së Zhelinës, Sejdiu bëri homazhe te varri i komandant Hoxhës, Shaban Zenuni

Kumtesë nga Komuna e Zhelinës: Sot, në përvjetorin e 12-të të tij, bashkë me disa ish-ushtarë të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare të Batalionit të IV-t, me nderimet më të larta e dinjitetin tonë kombëtar, bëmë homazhe tek varri i ‘komandat hoxhës’ Shaban Zenuni. Ishte dhe do të mbetet krenaria jonë e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: