Zbulohet lidhja/ Politikania seksi shqiptare, ish e dashura e djalit të presidentit (Foto)

vull

Duket se Arta Nitaj nuk po i ndahet PDK-së. Aktorja, e cila është bërë e njohur për rolin e Xhesikës në serialin ‘O sa mirë’, është përfolur shumë si për fizikun e saj, ashtu edhe për lidhjet e dashurisë.

E lidhja më e përfolur e Artës ishte padyshim ajo me djalin e Hashim Thaçit, Enditin.

Megjithëse lidhja e tyre nuk është konfirmuar asnjëherë nga asnjëra palë, një periudhë mjaft e gjatë kanë qenë një temë diskutimi, sidomos në media.

E tani në fazën e anëtarësimeve dhe aderimeve në kohën para zgjedhjeve, ku shumë artistë kanë vendosur t’i bashkohen politikës, edhe Arta ka vendosur ta marrë këtë hap.

Arta ka zgjedhur pikërisht partinë që themeloi babai i Endritit, PDK-në, për t’i hyrë kësaj rruge, shkruan Gazeta Express.

Aktorja në një postim ka shkruar: “Nga sot fillova rrugëtimin tim të ri në fushën e politikës. Në Dekadën e Re të Partisë Demokratike të Kosovës, ku frymëzim për mua ishte Ariana Musliu Shoshi, anëtarja me vlerat më të larta njerëzore dhe intelektuale”.

Ajo ka postuar madje edhe fotografinë ku shihet në selinë e kësaj partie.

Next Post

Me këngën e re KMC rikthehet në stilin e vjetër..!

U bënë disa kohë që reperi KMC po lajmëron ardhje e një kënge dhe klipi të ri por nuk kishte zbuluar asgjë nga projekti i ri. Vetëm dy ditë më parë ai publikoi një pjesë nga kënga e re e cila duket e stilit të vjetër të repit që KMC […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: