Home Shqiptarja e parë me masterclass bukurie në Dubai; Merita Merja shkruan emrin në histori suksesi…! BA3E82D5-4DF7-4965-93CF-8DCD0B5A8B2E

BA3E82D5-4DF7-4965-93CF-8DCD0B5A8B2E

7F7F886F-223D-4958-9275-9B10443E9202

(Foto) Edicioni provokues i Dua Lipa me bikini të vogla ...

0
Dua Lipa nuk heq dorë kurrë nga veshja e një bikini të vogël - dhe e fundit e saj tregon Hello Kitty në lavdi...

Ndjekje filmike në autostradën afër Tetovës – policia ka qëlluar rrotat...

0
Një ndjekje policore ka ndodhur mbrëmë në magjistralen Gostivar-Tetovë kur narkodilerët kanë vërejtur policinë dhe kanë vendosur të largohen.   Dy bashkëautorët, më 24 mars, në...

Aktorja i jep fund dashurisë pas 12 vitesh martesë: “Ky do...

0
Reese Witherspoon dhe bashkëshorti i saj Gene Toth po divorcohen. Lajmin e ka bërë të ditur çifti të premten në rrjetin social Instagram, vetëm pak...

Ministrja Xhaçka pret Sekretaren e Përgjithshme të OSBE: Një partner i...

0
Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, priti në një takim Sekretaren e Përgjithshme të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë...

Të hënën i gjithë sektori i transportit në Gjermani do të...

0
Sindikata gjermane e punonjësve të sektorit publik “Verdi” dhe sindikata e hekurudhave kanë paralajmëruar për të hënën një grevë të përgjithshme njëditore në sektorin...