Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Si do të jetë moti deri dhe për Vitin e Ri? - Koha News
Si do të jetë moti deri dhe për Vitin e Ri? 3

Një front i ftohtë atmosferik pritet të kalojë në vend në datat 27-28 dhjetor. Më pas në disa vende do të ketë reshje shiu, të cilat për shkak të të ftohtit pothuajse kudo do të kthehen në borë.

Si do të jetë moti deri dhe për Vitin e Ri? 4

Për natën e ndërrimit të viteve më 31 dhjetor do të kemi mot me vranësira, me temperaturë 1 deri në 8 gradë. Gjatë natës, vranësirat do të rriten me reshje shiu që do të kalojnë në borë.

Dita e parë do të jetë me reshje shiu, ndërsa në vendet më të larta do të ketë borë. Temperatura deri në 8 gradë.

 

By vull