Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
SKANDAL/ Deputeti shqiptar në Mal të Zi: Nëna dhe babai i Skënderbeut ishin serb (VIDEO) - Koha News
SKANDAL/ Deputeti shqiptar në Mal të Zi: Nëna dhe babai i Skënderbeut ishin serb (VIDEO) 1

Një deklaratë që askush nuk e ka pritur nga një deputet shqiptarë i Malit të Zi.
Dhe kjo deklaratë është dhënë në një medium serb, përcjell portali “tetova1”.

Konkretisht bëhet fjalë për kreun e Lëvizjes Civile të Partisë Demokratike, Dritan Abazoviç, i cili është deputet shqiptar në Kuvendin e Malit të Zi.

Abazoviç në një intervistë për telvizionin serb ‘in4s’ ka thënë pa pikën e turpi së nëna dhe babai i Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu ishin serb.

By vull

Leave a Reply