Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Sot me ka me diell, shi sërish këtë fundjavë - Koha News
Sot me ka me diell, shi sërish këtë fundjavë 3

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi juglindor dhe jugperëndimor.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 9 deri në 17, ndërsa maksimalja prej 24 deri në 31 gradë.

Sot me ka me diell, shi sërish këtë fundjavë 4

Në Shkup me diell kryesisht me erë të dobët nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të zbresë deri në 14, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 30 gradë.

Në dy ditët e ardhshme do të mbizotërojë mot me diell me vranësira të ulëta deri mesatare dhe rritje të lehtë të temperaturës ditore. Të shtunën kah fundi i ditës dhe të dielën do të ketë dukuri lokale me vranësira të paqëndrueshme me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima.

By vull