Agon Hashimi rikthehet fuqishëm pas lëndimit në fushën e futbollit

vull

Futbollisti Tetovar Agon Hashimi rikthehet fuqishëm pas lëndimit në fushën sportive por ksaj radhe jo tek ish klubi futbollistik Vllaznimi nga Kërçova por ne klubin futbollistik Gostivari qe garon ne ligën e dyt perendim, Agoni pati rastin të debutoj në këtë derbi ndeshje mes skuadres KF Drita dhe KFGostivari ku aritën si misafir të ndeshjes të jenë fitues i 3 pikeve.

.Me paraqijen e tij ngel i kenaqur edhe stafi drejtues i ekipit i cili vlen të ceket trajneri i ri Argjend Beqiri i cili ariti në vend të trajnerit Erxhan Menga.

Next Post

Gjida Gashi publikon projektin e ri (Video)

Një këngë e bukur dhe e lehtë është publikuar nga këngëtarja Gjida Gashi. Ajo ka realizuar këtë projekt mjaft të bukur me këngë ritmike ndërkohë që është shumë e angazhuar edhe me dasma e ahengje të ndryshme familjare si në Kosovë e diasporë. E për të dëgjuar këtë këngë kushtuar […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: