Ai flinte me gruan e vëllait të tij për 8 vjet dhe tani është në burg për dhunë

vull

Legjenda e Manchester United, Ryan Giggs është akuzuar për sulm ndaj dy grave.

Giggs akuzohet se ka rrahur fillimisht të dashurën e tij nëntorin e kaluar dhe më pas një grua tjetër në mes të të 20-ave.

Futbollisti i famshëm u hoq nga pozicioni i përzgjedhësit të ekipit kombëtar të Uellsit për shkak të këtij incidenti.

Nuk ishte skandali i vetëm i madh që ai drejtoi. Ndoshta më i famshmi është ai që notoi në publik disa vjet më parë kur u zbulua se ai kishte fjetur me Natashën, gruan e vëllait të tij Rodri për shtatë vjet. Konkretisht, nga 2003 deri në 2010.

Ryan kohët e fundit u braktis publikisht nga babai i tij Danny.

“Kam turp për djalin tim Ryan”, tha Danny në atë kohë. 

Next Post

Fury për Joshua: Nëse duron 3 raunde kundër meje, unë do të heq dorë nga lufta

Vazhdojnë negociatat për ndeshjen e boksit midis Tyson Fury dhe Anthony Joshua. Fury është shumë i paduruar për këtë çështje këto ditë. “Kur të jem tashmë në këtë sekuencë, do të telefonoj një person. Një skllav i madh i padobishëm dhe një njeri që nuk është një luftëtar i vërtetë, por një […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: