Andi Lila ish futbollist i Kombtares Kuq e Zi dhe shum skuadrave Europiane vizitoi klubin Lugina dhe Qytetin e Presheves

vull
Andi Lila ish futbollist i Kombtares Kuq e Zi dhe shum skuadrave Europiane vizitoi klubin Lugina dhe Qytetin e Presheves , po shohim si një dritë në fund të tunelit për mbar futbollit Luginas, duke ditur problematikat të vazhdushme që janë prezent në sportin e Preshevës gjegjësisht në futboll.
Qellimi i vizites ishte njohës me klubin Lugina, me ecurinë dhe vazhdimsin e shkollës futbollit, me problematikat që i kemi prezent me dekada.
K.F.LUGINA KRENARIA E LUGINES PRESHEVËS
Next Post

Gjendet drogë në Tetovë, arrestohet një person

Më datën 10.06.2021 në ora 21:40 minuta në rr.”Kiro Ristevski Drnc” në Tetovë, nëpunës policor të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 17 vjeçarin nga f. Trebosh-Tetovë, për arsye se gjatë kontrollit tek ai është gjetur marihuanë. Ai është arrestuar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: