Andi Zeqiri nuk do të luajë për Kosovën

vull

Kosova edhe zyrtarisht e ka humbur sulmuesin Andi Zeqiri.

Zeqiri i ka hequr të gjitha dyshimet pasi që mbrëmë ka debutuar me Zvicrën kundër Italisë, në ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Botëror.

Ai hyri në lojë në minutën e 85-të në vend të Haris Seferovic.

Më herët ishte përfolur që sulmuesi i Brighton mund të zgjidhte Kosovën për të luajtur.

Next Post

Ish-zëvendësministri i MPB-së: Projekti serb mund të nxis luftëra të reja, mjerisht po e përkrah një politikan shqiptar

Eksperti i çështjeve të sigurisë Hajrullah Tërnava, ka thënë se ideja e ministrit të Brendshëm serb Aleksandar Vulin për “Botën serbe” mund të nxis tensione dhe luftëra të reja në rajon. Në një intervistë për gazetën “Bota sot”, Tërnava ka kritikuar kryeministrin shqiptar Edi Rama, se po e përkrah këtë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: