Anton Ilievski pjesë e skuadrës së Kukësit

vull
Futboll Klub Kukesi njofton se mbrojtësi maqedonas Antonio Ilieski është zyrtarisht futbollist i skuadrës sonë! Mbrojtësi 25-vjeçar ka firmosur ditën e sotme me klubin një kontratë 2 vjeçare, duke u bërë kështu futbollisti më i ri në skuadër.
⚽️ Ilieski vjen te Kukësi nga kampionati maqedonas ku së fundmi u aktivizua në Tetovë me skuadrën e Renovës teksa më parë ka luajtur edhe me ekipe si Korabi, Tikves, Gostivar e Makedonija GP
💪🏻 Klubi i Kukësit i uron mirëseardhje mbrojtësit dhe shumë suksese me fanellën e skuadrës sonë. Dobredojde Antonio 🤝
Skeda e Lojtarit:
Emri: Antonio Ilieski
Mosha: 25 vjeç
Kombësia: Maqedonas
Gjatësia: 1.87 m
Pozicioni: Mbrojtës

Next Post

STUDENTJA JETA JASHARI NDËR DIZAJNUESET MË TË MIRA TË MODËS NË SPEKTAKLIN "MUZA COMPETITION ALBANIA"

Studentja e Fakultetit të Shkencave Teknologjike pranë Universitetit “Nënë Tereza” në Shkup programi studimor ‘Tekstil, Dizajn dhe Modelim’ u prezantua ndër dizajnueset më të mira të modës në spektaklin “MUZA COMPETITION” të organizuar nga Unioni i Bashkive Shqiptare në Tiranë. Në këtë projekt u kërkua që pjesëmarrësit të ndërthurin tradicionalen […]

Subscribe US Now