Arian Ademi, goli i parë në 2022 për Dinamon

vull

Skuadra e Dinamo Zagrebit ka shënuar fitoren e 5-të radhazi në kampionatin kroat, duke mposhtur Goricën 2-1. Arian Ademi shënoi golin e parë në vitin 2022 për skuadrën kroate, pasi u asistua nga Stefan Ristovski, bashkëlojtari i tij në kombëtaren e Maqedonisë.

Epërsia e vendasve zgjati vetëm 10 minuta pasi Kalik barazoi shifrat në minutën e 65-të. Dhe 11 minuta para përfundimit të ndeshjes në Zagreb, Orsiç ishte ai që i siguroi 3 pikët Dinamos.

Next Post

Kjo është Dafina Sadiku dhe vjen me projektin e fundit

Këngëtadja Dafina Sadiku e cila njihet për zërin e sajë karakteristik,zë shumë të veqantë sot ka nxjerrë videoprojektin e sajë më të ri të titulluar “Po E Du” projekt ky i cili u publikua pikërisht në ditën e të dashuruarve me 14 Shkurt! Kënga “Po E Du” është realizuar nga […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: