Arlind Sulejmani, tetovari që mundi boshnjakun në raundin e dytë

Kohanews Admin

Ndeshja e parë pas dy vitesh është kjo e Arlind Sulejmanit, djalit nga Tetova që jeton dhe vepron në Vjenë të Austrisë e që me boks meret tashmë prej disa vitesh dhe deri më tani ka pasur vetëm suksese dhe asnjë ndeshje të humbur.

Vetëm para pak ditësh Arlindi është ndeshur në Banoviçi një qytezë afër Tuzlës së Bosnje Hercegovinës përballë bokserit boshnjak Ernad Jasharoviç i cili 72.5 kg. kjo është ndeshja e rradhës për rikthim të Arlindit në ndeshje më të mëdha.

Next Post

Shkodrani&Besiana me këngë ia urojnë fitorën Ali Ahmetit

Pas fitorës së BDI-së në disa komuna të Maqedonisë së Veriut, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”. Dy artistët e njohur Besiana Mehmedi&Shkodran Tolaj, ia kanë uruar fitorën mikut të tyre Ali Ahmetit përmes këngës, duke postuar edhe një video në llogarinë e tyre sociale. Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: