Arsenal prezanton mbrojtësin Tomiyasu

vull

Ekipi i arsenalit ka bërë levizjen e fundit për këtë afat pak para se të mbyllet, duke transferuar mbrojtësin e Bolognas, Takehiro Tomiyasu.

Japonezi ka nënshkruar me Gunners e cila do ta mbajë atë në Emirates deri në vitin 2025.

Transferimi i 22-vjeçarit i ka kushtuar ekipit londinez 16 milionë funte.

Bologna do të përfitojë rreth 20 milionë euro, plus tre milionë në formë bonusesh nga shitja e tij.

 

Next Post

Tetovë, 6 persona humbin jetën nga Koronavirusi

Gjashtë persona kanë vdekur në 24 orët e fundit në Tetovë konfirmuan autoritetet e Spitalit. Situata me virusin në Tetovë vazhdon të mbetet e rëndë ndërkohë që mjekët vazhdojnë me apelet për respektim të masave dhe të vaksinohen masovikisht Në Spital gjithashtu thanë se janë gjithsejt të hospitalizuar 105 pacientë.8 […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: