“Ballistët” organizuan turne në 29 vjetorin e themelimit si tifogrup

vull
0 0
Read Time:28 Second

Ditë më parë përfundoi turneu i organizuar nga shoqata e tifozëve ‘Ballistët’ ku fitues u shpall ekipi ‘Visar Sinani.’ Vendin e dytë e mori ‘Çarshia e Epërme’ ndërsa të tretin ‘Drenovec 1992.’

Nga ana e shoqatës së tifozëve Ballistët  falënderojnë të gjithë që kanë ndihmuar të realizohet ky manifestim.

“Faleminderit të gjithë ekipeve që morën pjesë si dhe sponsorëve tanë: ‘Shkolla fillore Përparimi,’ ‘Ëmbëltore Amfora,’ ‘Libraria Rotring,’ ‘Sach Caffe,’ dhe ‘Restorant Kurtishi.’  Ky turnir ishte pjesë e aktivitetit tonë për 29 vjetorin e themelimit si tifogrup,”

B

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

U hap sot me bujë të madhe/ Probleme në Rrugën e Arbrit, qindra makina të bllokuara

Situata paraqitet problematike edhe në rrugën e Arbërit, e hapur sot zyrtarisht, ku ka patur prezencë të reshjeve të dëborës dhe ngrica. Ish-deputeti i PD-së, Xhemal Gjunkshi ka publikuar pamjet e bllokimit të këtij aksi. “Bllokimi i Rrugës së sapo hapur të Arbrit krijon kaos dhe pasiguri. Me padurim e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: