Barca do të nis pa Mesin, Reali në sulm me Benzemën dhe Vinisius (FOTO)

vull

Sonte në ora 21:00 në Camp Nou luhet “El Classico” e parë për vitin 2019 në gjysmëfinale të Kupës së Spanjës. Barcelona pret rivalin e përjetshëm Real Madrid në një takim ku katalanasit do ta fillojnë pa kapitenin Lionel Messi transmeton KohaNews.
Formacionet me të cilët kanë vendosur të dalin dy trajnerët Valverde dhe Solari duken kështu.

Next Post

Politikanja seksi, askush nuk e dëgjoi atë në seancë por....

Një politikan brazilian nga Santa Catarina është vënë në shënjestër nga kritikat e rrjeteve sociale që kur ajo u shfaq në parlament në një veshje të kuqe provocative. Ish-kryetarja e një komune, Ana Paula De Silva, Paolina morri pjesë në mbledhjen e parlament me 1 shkurt dhe tërhoqi vëmendjen me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: