Barça në Budapest pa Messi, Coutinho dhe Ter Stegen

vull

Barcelona, ​​nesër, do të presë Ferencvaros në Ligën e Kampionëve. Dueli kundër kampionit hungarez do të humbasë nga Lionel Messi. Trajneri, Ronald Koeman, vendosi të pushojë Argjentinasin. Messi gjithashtu humbi vizitën e Barcelonës në Kiev javën e kaluar.

Përveç Messit, Barcelona në Budapest do të jetë pa Filipe Coutinho, i cili kohët e fundit u kthye në ekip, dhe portieri Marc-Andre ter Stegen gjithashtu do të pushojë.

Barcelona, ​​në pritje të dy raundeve të fundit në grup, tashmë ka siguruar një vend në çerekfinale.

Next Post

Ata duan të më thyejnë këmbët, kam frikë: Futbollisti që e quajti Maradona një përdhunues dhe një pedofil merr kërcënime me vdekje

Pas vdekjes së legjendës së futbollit Diego Armando Maradona, miliona njerëz dhe pothuajse të gjitha klubet e futbollit e nderuan atë. Por ne gjithashtu pamë që një futbollist refuzoi ta bënte atë. Paula Dapena, e cila e quajti El Pibe një pedofile dhe përdhunuese, u ul dhe e ktheu shpinën gjatë minutës […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: