Barca të hënën në një takim urgjent

vull
0 0
Read Time:39 Second

Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu thirri një takim urgjent të bordit të klubit të hënën pas një humbje katastrofike 8-2 ndaj Bayern Munich, pasi u kërkoi falje tifozëve për humbjen e turpshme menjëherë pas ndeshjes.

Takimi do të analizojë situatën në klub, do të marrë në konsideratë opsionet se kush do të jetë pasardhësi i Kike Setien në pozicionin e stërvitjes, dhe sipas mediave katalanase, madje ekziston mundësia për të mbledhur zgjedhje urgjente në klub, sepse  Bartomeu ka edhe nje vit.

Pas “katastrofës” në Lisbonë, natyrisht, mediat spanjolle spekulojnë pothuajse të gjitha problemet në klubin katalan. Besohet se Mauricio Pochettino është i pari i preferuar që merr përsipër pozicionin e stërvitjes, por ekziston edhe mundësia që Leo Messi të vendosë të largohet nga klubi ku kaloi tërë karrierën e tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Menduh Thaçi homazhe te varri i Arbën Xhaferit

Në tetëvjetorin e ndarjes nga jeta (15 gusht 2012) të kryetarit tashmë të ndjerë Arbën Xhaferi, sot, Menduh Thaçi në shenjë përkujtimi kreu homazhe tek varri i tij. Njerëzit si Arbën Xhaferi kanë vetëm ditëlindje!

Subscribe US Now

%d bloggers like this: