Barcelona ka dakorduar transferimin e Depay

vull

Klubi i futbollit i Barcelonës ka rënë dakord për transferimin e sulmuesit Memphis Depay. Sipas gazetarit Albert Rohe Lyon, ai do të mbledhë 25 milion euro nga transferimi.

Trajneri i ri Ronald Koeman planifikon të ndërtojë ekipin rreth Lionel Messit, i cili njoftoi dje se do të qëndrojë në Barcelonë. Kuman këmbënguli që partneri argjentinas në sulm të ishte Depay.

Për shkak të Depay Kuman, shoku më i mirë i Messit, Luis Suarez, u përjashtua nga ekipi. Uruguajani është i lidhur me disa klube, dhe sipas mediave, ai është më afër transferimit në Juventus.

Next Post

Parajsa në Tokë: A është kjo pishina natyrore më e bukur në botë?

Pishina natyrore e thellë 30 metra, e rrethuar me gjelbërim, vizitohet çdo vit nga mijëra njerëz për të parë që kjo parajsë ekziston vërtet. Shkëmbinj nënujorë koralesh, tunele të fshehura dhe vullkane aktive e bëjnë Samoa një vend me të vërtetë  për t’u shijuar. Shteti polinezian , i vendosur në pjesën […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: