Barcelona me ultimatumin ndaj Neymar

vull

Gazeta katalaneze Sport raportoi që Barcelona i kishte dhënë Neymar një ultimatum dhe i kërkoi brazilianit të dilte dhe të thoshte publikisht se ai dëshironte vetëm një transferim në Camp Nou.

Radio Monte Carlo raporton se ka përparim në negociatat midis Barcelona dhe PSG, dhe AS kanë njoftuar se në ditët në vijim në Liverpool do të ketë një takim me drejtuesit e të dy klubeve që mund të jetë vendimtare.

Por sipas raporteve të Sportit, negociatat midis Barca dhe PSG mbeten të bllokuara dhe “Shenjtorët” kundërshtojnë të gjitha propozimet katalanase. Kampioni francez sillet në këtë mënyrë pasi ato kanë një ofertë nga Real dhe preferon ta dërgojë lojtarin në Madrid./KohaNews

Next Post

Përkujtohet 107 vjetori i çlirimit të Shkupit

“Delegacioni i lart qeveritarë i kryesuar nga zëvendëskryeministri për Sistem Politik Sadulla Duraku, Bujar Osmani, kryetari i komunës Blerim Bexheti dhe Visar Ganiu, deputeti Artan Grubi dhe zyrtarë tjerë kanë vendosur kurora me lule te përmendorja e Isa Boletinit, në Sheshin e ‘Flamurit’, për nderë të ditës së clirimit të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: