Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Barcelona me ultimatumin ndaj Neymar

1 min read
Loading...

Gazeta katalaneze Sport raportoi që Barcelona i kishte dhënë Neymar një ultimatum dhe i kërkoi brazilianit të dilte dhe të thoshte publikisht se ai dëshironte vetëm një transferim në Camp Nou.

Radio Monte Carlo raporton se ka përparim në negociatat midis Barcelona dhe PSG, dhe AS kanë njoftuar se në ditët në vijim në Liverpool do të ketë një takim me drejtuesit e të dy klubeve që mund të jetë vendimtare.

Por sipas raporteve të Sportit, negociatat midis Barca dhe PSG mbeten të bllokuara dhe “Shenjtorët” kundërshtojnë të gjitha propozimet katalanase. Kampioni francez sillet në këtë mënyrë pasi ato kanë një ofertë nga Real dhe preferon ta dërgojë lojtarin në Madrid./KohaNews