Bosançiç dhe Kadriu nuk janë më pjesë e Struga Trim Lum

vull
F.C. Struga njofton për përfundimin e bashkëpunimit me mesfushorin Nemanja Bosançiç dhe futbollistin ofenziv, Florian Kadriun.
▶️ Drejtuesit e klubit dhe #Bosançiç kanë rënë dakord që të ndajnë rrugët, ndërsa bashkëpunimi është ndërprerë me marrëveshje të dyanshme.
▶️ F.C. Struga shpreh publikisht mirënjohjen për #Bosançiç për përkushtimin e tij me fanellën e skuadrës tonë, ashtu që neve si klub dëshirojmë shumë fat dhe suksese në të ardhmen, njëjtë edhe #Kadriut, të cilit i përufndoi kontrata me ekipin tonë.

Next Post

Kampioni nga Shkëndija drejt Europianit në Pragë

Blerton Sulejmani i Klubit të Karatesë Shkëndija – Tetovë, kampion i Maqedonisë së Veriut me plot merit sot bashkë me reprezentacionin e Federatës Karatesë së Maqedonisë u nis për në Kampionatin Europian që do të mbahet në Pragë të R. Çeke nga data 17 deri 19 Qershor. Blertoni do të […]

Subscribe US Now