Challandesi, publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

vull
0 0
Read Time:33 Second

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 nëntor në stadiumin “Doosan Arena”, në Plzen.

Kundër Anglisë, Kosova do të luajë më 17 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë. Si zakonisht futbollistët e Kombëtares, do të akomodohen në hotel “Emerald”, derisa stërvitja e parë e Dardanëve zhvillohet të hënën në orën 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Paraprakisht, të hënën, në orën 11:00, përzgjedhësi Challandes, do të paraqitet në një konferencë shtypi.

Indeksonline kishte informuar ekskluzivisht për të njëjtën listë një ditë më herët./Indeksonline/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Ganiu kumton lajmin e madh - Komuna e Çairit binjakëzohet me Qytetin Staunton të SHBA-ve

Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës përmes faqes së tij zyrtare ndan me qytetarët lajmin e madh për binjakëzimin e Komunës së Çairit dhe Qytetit të Stauntonit të shtetit të Virgjinias. Në Asamblenë e posaçme të organizuar posaçërisht me rastin e vizitës së kreut të Çairit u miratua rezoluta e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: