Kohanews.com

Ke Çfarë Lexon!

Champions League, këto janë katër super përballjet e çerekfinaleve

1 min read

Në Nyon është hedhur shorti i Champions League për fazën çerekfinale, teksa Barcelona do të sfidojë Manchester United, ndërkohë që Juventus ka “peshkuar” Ajax-in. Liverpooli do ta ketë të thjeshtë ndaj Liverpoolit, ndëkrohë që do të ketë edhe një duel anglez mes City-it dhe Tottenham. I ftuar special për të marrë goglat ka qenë ish-portieri i Inter, Julio Cesar, kampion në Champions League në vitin 2010 me skuadrën zikaltër.