“Dashuria për Napolin më bëri të refuzoj Juventusin dhe Interin”

vull

Edinson Cavani zbuloi se para se të nënshkruante një kontratë me Manchester United, ai refuzoi ofertat e Juventusit dhe Interit. Cavani arriti në Old Trafford si një agjent i lirë pasi skadoi kontrata e tij me PSG.

Arsyeja pse ai refuzoi Juventusin dhe Interin, Uruguajani zbuloi gjatë vizitës së tij të fundit në Napoli. Në një pikturë murale në Napoli, pikturuar për nder të Diego Maradona, imazhi i Cavani gjendet së bashku me lojtarët e tjerë legjendar të Napolit.

“Unë pashë Muralin. Ishtë një tjetër provë e dashurisë që njerëzit në Napoli ndiejnë për mua. Unë kurrë nuk do ta harroj atë. Emocionet janë më të mëdha sepse fëmijëve të mi u pëlqen kjo. “Mund të them vetëm se do të jem përjetësisht mirënjohës ndaj tifozëve,” tha Cavani.

Next Post

25-vjeçari u bë miliarderi - në moshën 2 vjeç ai e dinte tabelën periodike përmendësh, në klasën e 6-të shndërroi një tastierë Nintendo në një telefon celular

Nëse nuk keni dëgjuar kurrë për Austin Russell, ju e dini këtë. Deri tani, ai ka qenë një CEO i ri në pjesën më pak të njohur të industrisë së automobilave, duke udhëhequr fillimin e teknologjisë lazer Luminar. Sidoqoftë, kompania e teknologjisë lazer që Russell themeloi kur ishte vetëm 17 vjeç […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: