Dikur luanin kundër ushtarëve anglez kurse sot luajnë kundër kombëtares angleze

vull

Sonte Kosova do të luaj kundër kombëtares së Anglisë, në kuadër të kualifikimeve për Euro2020.

 

Por nuk është hera e parë që djemtë e Kosovës luajnë kundër britanikëve, kjo pasi që në një foto të publikuar shihen disa fëmijë duke luajtur me ushtarët britanikë gjatë viteve 1999 në Kosovë.

 

Kurse sonte nuk do të luajnë kundër ushtarëve por kundër ekipit të parë anglez./Indeksonline/.

Next Post

Subvencionet, Angjushev: Do të vlejnë për të gjithë

Zëvendëskryeministri Koço Angjushev nuk heq dorë nga ideja që të gjitha kompanitë, nga e vogla, e mesmja e deri tek ato më të mëdha, të marrin pjesë në masën për subvencionim e rritjes së pagave. Edhe pse dje ekonomistët porositën se pagesa e kontributeve për sigurim pensional dhe shëndetësorë dhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: