Elif Elmas: Në Armeni shkojmë për fitore

vull
0 0
Read Time:19 Second

Përfaqësuesja A e Maqedonisë i vazhdon përgatitjet për dy ndeshjet e fundit eliminatore të Kampionatit Botëror 2022 kundër Armenisë (11 nëntor) dhe Islandën (14 nëntor).

Reprezentuesi Elif Elmas ka thënë se në Armeni shkojmë për të fituar. Futbollisti i Napolit thotë se nuk varet gjithçka nga ne, kemi ende shanse për vendin e dytë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Konferenca / Laçi & Veseli para Anglisë: Po punojmë shumë për të bërë një ndeshje të madhe

Kombëtarja shqiptare ka nisur që prej ditës së djeshme përgatitjet dhe stërvitjen në kuadër të dy ndeshjeve të fundit ndaj Anglisë dhe Andorrës, të vlefshme për kampionatin botëror “Katar 2022”. Në konferencën për mediat kanë dalë ditën e sotme Qazim Laçi dhe Frederic Veseli, të cilët kanë folur për këto […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: