FALEMINDERIT PËR GJITHÇKA BESART

vull

Sulmuesi më i mirë i Shkëndijës i të gjitha kohërave, golashënuesi më i mirë në historinë e Shkëndijës, Besart Ibraimi largohet nga Shkëndija. Klubi dhe Besarti kanë arritur marrëveshje të dyanshme që të ndërpritet bashkëpunimi.

Rikujtojmë që Besart Ibraimi skuadrës kuqezi iu bashkëngjit në vitin 2015 dhe gjatë kësaj periudhe për ekipin e Shkëndijës ka shënuar gjithsej 147 gola, duke e fituar kështu epitetin “Mbreti i golave”.

Faleminderit për gjithçka që ke bërë për klubin tonë, Besart. Faleminderit për të gjitha momentet e mira, për kontributin tënd në fanellën kuqezi. Të dëshirojmë shumë suksese në karrierën tënde si futbollist!

 

Next Post

Në UT vijon afati i parë i regjistrimit për vitin akademik 2021/2022

Universiteti i Tetovës vijon me sukses procesin e regjistrimit të studentëve për vitin akademik 2021/2022. Falë qasjes serioze, ofertës studimore dhe përkushtimit nga ana e Universitetit tonë, interesimi i kandidatëve është i lartë. Këtë vit parashihet që në Universitetin e Tetovës të regjistrohen 3778 studentë në trembëdhjetë njësitë akademike. Gjatë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: