Fatmir Hysenbelliu relaks në Maldive (Foto)

Kohanews Admin

Një nga personazhet më pozitiv që ka jeta publike shqiptare, tashmë biznesmeni i njohur Fatmir Hysenbelliu po bën pushime në Maldive. Një pushim mjaft luksoz për të mbushur energjitë tash në prag të stinës së Pranverës, ku Hysenbelliu ka vendosur që të mbush bateritë pas një impenjimi mjaft të lartë me punë pasiqë ai është i përfshirë në shumë fusha e që suksesi nuk i mungon aspak.

Next Post

Ali Ahmeti dhe kryeministri shqiptar Rama diskutuan për ecurinë e realizimit të Korridorit 8

– Pas vizitës së realizuar në Prishtinë, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkë partiakët dhe bashkëpunëtorët e tij, zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe ministër për Sistem Politik, Artan Grubi, ministri i punëve të Jashtme, Bujar Osmani, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: