Fury për Joshua: Nëse duron 3 raunde kundër meje, unë do të heq dorë nga lufta

vull

Vazhdojnë negociatat për ndeshjen e boksit midis Tyson Fury dhe Anthony Joshua. Fury është shumë i paduruar për këtë çështje këto ditë.

“Kur të jem tashmë në këtë sekuencë, do të telefonoj një person. Një skllav i madh i padobishëm dhe një njeri që nuk është një luftëtar i vërtetë, por një aparat gjimnastikor dhe një zotëri i madh i shëmtuar. Ky është Anthony Joshua. Nëse jeni këtu, le ta rregullojmë luftën, unë do t’ju thyej fytyrën dhe nuk mund të bëni asgjë për të më ndaluar. Unë jam numri 1, ti e di atë. Nëse duroni 3 raunde kundër meje, unë do të heq dorë nga lufta. “Jam kaq i sigurt – do të të fik si një dritë”, tha Tyson Fury.

Next Post

Fiorentina po negocion me Gennaro Gattuso

Drejtuesit e Fiorentinës vendosën kontakte me Gennaro Gattuso. Ata duan që trajneri aktual i Napolit të drejtojë Fiorentinën sezonin e ardhshëm. “Sky Italia” pretendon se Gattuso donte të merrte përsipër Fiorentinën, por me kusht që klubi të mbante lojtarët kryesorë. Trajneri këmbënguli që klubi të mos shesë Dusan Vlahovic, i […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: