Futbollisti Tetovar Ard Kasami i cili mbron ngjyrat e ekipit Struga Trim Lumi prononcohet përpara ndeshjes kundër Renovës!

Kohanews Admin

Futbollisti Tetovar Ard Kasami i cili mbron ngjyrat e ekipit Struga Trim Lumi prononcohet përpara ndeshjes kundër Renovës!

“E njohim mirë kundërshtarin, e dimë se me çfarë skuadre kemi të bëjmë punë. Vijmë nga një rezultat pozitiv, ashtu që edhe atmosfera në skuadër është shumë pozitive në prag të këtij takimi. Si skuadër neve çdoherë futemi në fushë për të luftuar për pikët maksimale dhe shpresoj të kthehemi në Strugë me rezultat pozitiv”.

Ndeshja në mes dy ekipeve shqiptare Renovës dhe Struga Trim Lumi do zhvillohet të dielën në Tetovë ora 17!

Next Post

Indrit Çullhaj superiorë në europianin e Bullgarisë

Indrit Çullhaj morri pjesë në Kampionatin Europian për të rritur ku shorti e vuri përballë kampionit olimpik Lasha Shavdatuashvili gjeorigjiani me arritjet më të mëdha në sportin e judos. Për Çullhajn ishte gara e parë në peshën -73 dhe me një kundërshtarë të nivelit të tillë. Megjithatë, Indrit Çullhaj dominoj […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: