Galatasaray dhe Falcao u ndanë

vull

Galatasaray dhe Radamel Falcao përfunduan në mënyrë miqësore bashkëpunimin. Sulmuesi 34-vjeçar po kërkon një klub të ri si agjent i lirë. Media e lidhi atë me një transferim në Shtetet e Bashkuara.

Media turke pretendon se skuadra e re e Falcaos do të jetë Inter Miami, ku një nga pronarët është David Beckham.

 

Kolumbiani ka shumë probleme me dëmtimet në fund të karrierës së tij, në 18 muajt e fundit, ai humbi 31 ndeshje për shkak të dëmtimeve të ndryshme.

 

Në karrierën e tij, Falcao luajti për Monaco, Chelsea, Manchester United, Atletico Madrid, Porto dhe River Plate.

Next Post

Biden: Demokracia jonë është nën sulm

Presidenti i zgjedhur amerikan Joe Biden ka thënë se trazirat në Uashington sot nuk përfaqësojnë Amerikën. “Në këtë moment, demokracia jonë është nën sulm, ka pasur një sulm në Kështjellën e Lirisë – Kapitol, një sulm ndaj përfaqësuesve të popullit dhe zyrtarëve publikë, oficerëve të policisë detyra e të cilëve […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: