Gazetaret e sportitë nga Shqipëria u zhveshën vunë fantazma në kokë dhe vunë flakën në rrjetet sociale

vull

Gazetaret e sportitë  shqiptarë Adel Lami dhe Lejla Kraja, të cilët tërhoqën shumë vëmendje me paraqitjen e tyre në ndeshjen Tiranë-Yll i Kuq në Shqipëri, tani janë përsëri në qendër të vëmendjes.

 

Këta gazetare tërheqës me postimin e tyre provokues në Instagram provokuan reagime të dhunshme në rajon.

 

 

Ata u fotografuan me rroba banje në miniaturë dhe fytyrat e tyre ishin të mbuluara me fantazma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leila Kraja (@leikraja)

Next Post

Ky është ylli i skenës shqiptare që këndon hitin 'Aftësitë e mia'

Kohët e fundit kemi shumë reper të cilët po vinë në tregun shqiptarë por thuajse të gjithë po sjellin kuantitet ndërsa të rrallë janë ata që po sjellin kualitet në rrymen më të ndjekur në Botë pra në muzikën Rap-Hip-Hop…! Një ndër reperët më të mirë shqiptarë i cili i […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: