Gjeorgjia publikon listën e të ftuarve ndaj Kosovës

vull

Kombëtarja e Gjeorgjisë ka bërë të ditur listën e lojtarëve të ftuar për takimin ndaj Kosovës.

“Dardanët” janë mysafirë i Gjeorgjisë në ndeshjen e parë të shtatorit.

Gjeorgjia para një orë ka bërë të ditur listën e lojtarëve të ftuar në komunikatë zyrtare në Twitter.

Lista e plotë:

Next Post

KF Shkëndija: Sot kemi kënaqësinë që t'i urojmë ditëlindjen të parit të KF Shkëndija, z. Lazim Destanit

Sot kemi kënaqësinë që t’i urojmë ditëlindjen të parit të KF Shkëndija, z. Lazim Destanit, I nderuari z. Lazim Destani, Në këtë ditë të veçantë pranoni urimet më të mira nga klubi dhe nga të gjithë tifozët kuqezi, duke ju dëshiruar jetë të gjatë, shëndet dhe shumë gëzime me më […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: