Haaland zgjodhi?! Ai nuk do të shkojë në Real, Barca apo PSG!

vull

Norvegjezi i ri do të jetë së bashku me Kylian Mbappe, preja kryesore në afatin kalimtar të verës.

Next Post

Shahpaska në konferencën e ONP-së në Gjenevë: Qeveria e ruajti stabilitetin ekonomik dhe parandaloi humbjen e vendeve të punës

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska, përmes një video-lidhje, iu drejtua sesionit të 109-të të Konferencës Ndërkombëtare të Punës, që u mbajt në Gjenevë, ku ndau përvojat e Republikës së Maqedonisë së Veriut në përballjen me pandeminë Covid—19 dhe pasojat e shkaktuara prej saj. Konferenca e sivjetme është […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: