Inter vendosi çmimin për Lukaku

vull
0 0
Read Time:40 Second

Klubi i futbollit Inter do të duhet të shesë një ose dy nga lojtarët e saj më të mirë në afatin kalimtar të verës. Corriere dello Sport pretendon se Inter tashmë ka vendosur një çmim për Romelu Lukaku.

Kriza financiare ka goditur rëndë Suning, i cili zotëron Interin. Për shkak të kësaj, Suning po kërkon partnerë të cilëve do t’u shesë disa nga aksionet e klubit. Përveç kësaj, partneri i ri do të duhet të investojë një shumë të caktuar parash.

Derisa të ndodhë kjo, Interi do të zgjidhë problemet e tyre financiare duke shitur lojtarët që kanë vlerën më të madhe në treg.

Corriere dello Sport pretendon se Lukaku do të largohet nga klubi nëse dikush lë mënjanë 120 milion euro. Spekulohet se Manchester City dhe Barcelona po tregojnë interes për Lukakun.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Juventusi ofron para dhe dy lojtarë për Locatelli

Lojtari i kombëtares italiane, Manuel Locatelli (23), do të veshë fanellën e Juventusit nga sezoni i ardhshëm, pretendon portali i specializuar i futbollit “Gol”. Locatelli filloi karrierën e tij në ekipin e të rinjve të Atalanta, ai kaloi periudhën nga 2016 në 2019 në Milano. Ai fitoi pohim të plotë në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: