Iris Selimi është zyrtarisht pjesë e Kukësit për dy sezonet e ardhshme

vull

Përgatitësi atletik i Shqipërisë U21, tashmë do të jetë pjesë e stafit teknik të FK Kukësit, duke qenë në këtë mënyrë një vlerë e shtuar në stafin teknik.

Selimi ka punuar si përgatitës atletik me Skënderbeun dhe së fundmi me Teutën, ndërkohë që nga dita e sotme do të jetë pjesë e skuadrës sonë. Përveç Rraman Hallaçit që vijon të jetë ndihmës trajner, me stafin e Gegës janë bashkuar edhe trajneri i portierave Florian Ristani dhe së fundmi Iris Selimi.

Next Post

Albin Kurti nuk është armik e as nuk është serb, por shqiptar bir shqiptari si Ismail Qemali, o “kirenar”!

Organizata Shqiptarët e Bashkuar në Detroit të Michigenit denoncon ashpër, me indinjatë, me urrejtjen dhe me dëshprimin më të madh deklaratën e deputetit të LDK-së, Driton Selamanaj, i cili ka deklaruar se ““Srpska lista” është më bashkëpunuese sesa Albin Kurti dhe deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje; se Lista Serbe i’a don […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: